Informujemy, że w marcu w dniach 14-15 oraz 28-29 jest kontrola obecności z Urzędu Miasta Gdyni – obecność na zajęciach obowiązkowa

 

Uwaga semestry VI a i VI b

Informujemy, że Pani mgr Anna Łaźniewska-Kostrzewa (matematyka) jest obecna tylko w marcu (wyjeżdża za granicę) i prosi się o obecność wszystkich celem zaliczenia matematyki.

Uwaga maturzyściOsoby, które nie wpisały jeszcze tematu z części ustnej egzaminu z języka polskiego PILNIE proszone są o uzupełnienie swoich deklaracji w biurze szkoły . Termin podania tematu upłynął 7 lutego !! Bardzo prosimy o kontakt.

Składanie bibliografii oraz konspektów powinno nastąpić w terminie nie późniejszym niż 4 tygodnie przed egzaminem pisemnym .

Tak więc termin ostateczny składania bibliografii mija 4 kwietnia 2014 roku. Prosimy o poważne potraktowanie tej informacji, gdyż osoby, które nie złożą potrzebnych dokumentów w tym terminie nie zostaną dopuszczone do matury ustnej z języka polskiego !

 

 

 Zapisy na

Terminarz zjazdów semestr letni 2014/2015Terminarz zjazdów luty 2015

ZAPISY NA SEMESTR LETNI JUŻ TRWAJĄ !!tłoDrodzy słuchacze !

Jak obiecywaliśmy tak zrobiliśmy. Od dziś na naszej stronie internetowej udostępnione są prace kontrolne dla każdego semestru, obecnie zamieszczone są wszystkie, które mamy w biurze, brakujące prace zostaną dosłane w ciągu kilku dni.

KILKA SŁÓW O PRACACH KONTROLNYCH :

 – pierwsza strona oraz praca powinny być spięte ze sobą zszywką lub spinaczem

- prosimy nie laminować, nie bindować ani w żaden sposób nie oprawiać prac kontrolnych

 

Jak powinna wyglądać PRAWIDŁOWO wypełniona pierwsza strona do prac kontrolnych ?

praca kontrolna wzór

Wszystkie pola (oprócz oceny i uwag ) powinny być wypełnione przez słuchacza !!

Jeśli mają Państwo wątpliwości co do nazwisk nauczycieli, w zakładce „pliki do pobrania – Jak wypełnić indeks?” jest instrukcja do poprawnego wypełniania indeksów dla każdego semestru z osobna, – znajdą tam państwo również nazwiska swoich wykładowców.

 

 

Pozdrawiam

Znajdź Nas!